• Pomagamy dla bezdomnych zwierząt.

• 27 lutego 2023 w naszej szkole odbyło się wydarzenie publiczne uczniów
            Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bartoszycach. Wydarzenie miało na celu uświadomienie uczniów naszej szkoły o problemie bezdomności zwierząt. Wydarzenie przedstawione przez jeden z projektów "zwierzaczkowo 2" ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Cało wydarzenie zostało przeprowadzone przy współpracy Szkolnego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Bezledach.
            Kolejnym, etapem będzie zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt w naszej szkole.

• Szkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bezledach
        • + 48 89 761 60 06 sp-bezledy@gmina-bartoszyce.pl
        • Bezledy 13 a 11-200 Bartoszyce Poland
        • Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IOD) : Natalia Nowak iod.zspbezledy@gmina-bartoszyce.pl *Administrator strony internetowej